RESİM ÜRÜN BİLGİSİ FİYAT SEÇİM ADET
TEOG 2016 İngilizce Kelime Ezberleme Seti

SETTE BULUNAN ÜNİTELER
UNIT 1 - FRIENDSHIP
UNIT 2 - TEEN LIFE
UNIT 3 - COOKING
UNIT 4 ? COMMUNICATION
UNIT 5 ? THE INTERNET
UNIT 6 - ADVENTURES
UNIT 7- TOURISM
UNIT 8 - CHORES
UNIT 9- SCIENCE
UNIT 10- NATURAL FORCES


TEOG KELİME EZBERLEME SETİ
2016 Döneminde yapılacak TEOG’ta %100 basarı için; TEOG’a özel 760 kelimeyi örnek cümlelerle ve 5 farklı oyunla ezberleyin!

Kelime ezberleme sistemi, akademik sınavlara hazırlanan tüm kullanıcılar için tasarlanmış ve sistematik olarak sunulan farklı kategorilerle öğrenmeyi en kolay ve zevkli hale getirmeyi amaçlamaktadır.
TEOG sınavı, Milli Eğitim Bakanlığının kazanıma dayalı yeni müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Yeni müfredat mantığına göre, öğrencilerin soruları çözebilmeleri için gereken en önemli dil alanı kelime bilgisidir. Yani TEOG sınavında başarının anahtarı kelime bilgisidir.
TEOG Kelime Ezberleme seti, dünyanın en etkili kelime öğrenme yöntemlerinden birisiyle hazırlanmıştır. Üniteler titizlikle taranmış ve frekansı en yüksek kelimeler tespit edilmiştir. Kelimeler, Türkçe anlamı, İngilizce örnek cümlesi ve örnek cümlenin Türkçesiyle birlikte sunulmaktadır. Kelimelerin mutlaka bağlamıyla birlikte öğrenilmesi gerektiği için, kelimeler örnek cümlelerle birlikte sunulmaktadır.
Aynı kelime grubu için tasarlanmış 5 farklı öğrenme etkinliği, tekrar ve pekiştirme süreçlerini destekleyerek kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirir. Günde 20 dakika ayırarak oyun oynar gibi kelime çalışması yapan öğrenciler, 3 ay gibi kısa bir süre içinde tüm kelimeleri öğrenmiş olurlar. Böylece sınavda kelime bilmediği için soru yapamama riski ortadan kalkmış olur.
TEOG Kelime Ezberleme Seti, öğrencilerin dili bir hobi olarak görmelerini sağlayacak eğlenceli oyunlarla etkin bir öğrenim sürecini amaçlamaktadır.
Sistematik bir çalışmayla, öğrenciler TEOG İngilizce sınavında %100 başarı elde edebilirler.

35 TL
Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
Türkiye'nin en çok satan ürününü kendi sitesinden alıyorsunuz. Lütfen sorularınız için bizi arayınız 0212 879 05 15
Fiyatlarımıza KDV ve Kargo ücreti dahildir.
Ad Soyad:*
E-mail Adresi: *
Telefon No :*
Cep No.: 
Teslimat/Fatura Adresi :*
Şehir *
İlçe *
Ödeme türü Kredi kartı ile ödeme
Havale ile ödeme
Kapıda nakit ödeme (+4 TL hizmet bedeli)
Mesajınız
(sipariş ile ilgili özel bir mesajınız varsa yazınız)


İngilizce kelime iletişim
0212 879 05 15
Mesai saatleri 09.00-18.00

para iade garantisi veriyoruz...