Setlerimizi kimler kullandı

SETİMİZİN KULLANLAN MÜŞTERİLERİMİZİN PORTFÖYÜ / ÇALIŞTIKLARI KURUMLAR
Logolar alfabetik olarak listelenmiştir.
 
 
MÜŞTERİLERİMİZİNDEN SETİMİZ İLE İLGİLİ YORUMLAR
İSİMLERİNİ VERMEK İSTEMEYENLER
Emeğinizin karşılığını veren bir kaynak
KPDS sınavlarında kelime bilgimin eksikliğini gerçekten hissettiğim için almaya karar verdim farklı öğrenme yöntemleri ile öğrenmeyi gerçekten kolaylaştırırken aynı zamanda kalıcı olmasını sağlıyor ama.faydalı bir kaynak,kelime bilgisinin eksik olduğuna inanan ve tek tek kelime ezberlemeye çalışan kişilere tavsiye ederim.

Yaş: 29 , ÇAYIRLI/Erzincan/Türkiye

Faydalı Bir Ürün
Ürün dikkatimi çekti ve siparişini verdim. Ürün alfabenin ilk harfinden başlayarak (a, b, c olarak) harflere göre sıralamada en çok kullanılan İngilizce kelimeleri görsel ve işitsel olarak size öğretiyor. Program arabirimi kullanımı oldukça kolay. Günde bir saatinizi veya günde kendinize göre 2-3 ders çalışarak kelime dağarcığınızı arttırabilirsiniz. Bu ürün kelime ezberleme yöntemine farklı bir yorum getirmiştir.

Yaş: 28 , İçel/İçel/Türkiye

Ögretmiyor sadece test ediyor
Kelime ögrenmeyi oyunlarla tekrarlatarak kafanızda kalmasını sağlıyor. Kelime anlamını bilmiyorsanız size ögreten bir modülü yok. İlk işi kelimeleri bir biri ile eşleştirmek ama kelime anamlarını bilemden ögrenme sürecinden gecmeden nasıl eşleştireceksiniz. O ünite de çalışılacak kelimeleri liste halinde veriyor. Oradan cıkarıp çalısıp oyunları oynamanız gerekiyor sanırım.

Yaş: 30 , BUCA/İzmir/Türkiye

kelime ezberleme için harika
ürünü geçen gün sipariş ettim 2 günde elime geçti.. ilk olarak şunu belirteyim içerik olarak mükemmel.. kelime ezberlemek için her gün kısa bir zaman ayırmanız yeterli.. tavsiye ederim.

Yaş: 27 , SARAY/Tekirdağ/Türkiye

eğitime katkı
çok güzel bir ürün.genel amaçlı ingilizceye meraklı herkes için,her yaşa uygun bir eğitim seti.eğlendirirken aynı zamanda da öğretiyor.teşekkürler hepsi burada...

Yaş: 39 , MERKEZ/Zonguldak/Türkiye

kesinlikle iş görür !
ürün bugün elime gecti, eve gidince ilk isim incelemek oldu, üründe belirtildiği gibi günde bir saat ayrılmasıyla cok faydalı olacağına inanıyorum. her cd ayrı bir konu ve iceriğinde binlerce kelime var. kelimelerin daha iyi anlasılması amacıyla alıştırmalarda yer alıyor. fiyatı da uygun kısaca tavsiye ederim almayı düsünen arkadaslara....

Yaş: 23 , ŞEHİTKAMİL/Gaziantep/Türkiye

seviye
Ben kelimelerin kurs ya da okullarda hangi seviyede işlenen kelimeler olduğunu merak ediyorum.Herkesin zaten bildiği ingilizce kadar bişiyse zaten bu kelime sayısının kafadan 3te 2si gidiyor..Kullanan varsa cevaplayabilir mi?Teşekkürler

Yaş: 25 , ŞİŞLİ/İstanbul/Türkiye

öğrenmek çok kolay
arkadaşım almış bende inceledim hemen almaya karar verdim ingilizce öğrenmek isteyen ingilizcem zayıf diye düşünen herkesin sahip olması gereken bir çalışma seti

Yaş: 31 , ÇATALCA/İstanbul/Türkiye

Günde 1 saat çalıştığınızda gayet iyi
Merhaba arkadaşlar ingilizce kelimeleri ezberlemek için günde mutlaka 1 saat çalışmanız gerekmektedir. Alıp evin bir köşesinde tutacaksanız işe yaramayabilir. Ben bu ürünü kullandım ve bir tanede arkadaşıma hediye etmek için aldım. Ne kadar faydalı olduğunu siz düşünün artık.

Yaş: 29 , KADIKÖY/İstanbul/Türkiye

tam bir hazine
Özellikle kelime ezberlemekte zorlananlara tavsiye ederim. Telaffuzla birlikte ezberleme şansınız var kelimeleri. Bu da daha akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Fiyatıda biyasaya göre uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yaş: 33 , ZEYTİNBURNU/İstanbul/Türkiye
 
 
İSİMLERİNİ VERENLER

Mehmet Taylan ŞENOL
Ürününüzü cd rom da sürekli bulundurmak gerktiriyor. Halbuki sisteme yükledikten sonra ihtiyaç olmamalı, bunun dışında memnunum.
Saygılarımla.


Akif PARLATAN
Merhaba,
Setinizin 2.ve3. CD'lerini sadece inceleme fırsatı bulabildim. Çok yararlı olacağını düşünüyorum.


Bekir Uğur GÖKÇEER
Sayın tepe, ben seytinizi 11 yaşındaki kızım için aldım, şuanda çok eğleniyoruz, inşallah zaman içinde aklında birşeyler kalır.
Saygılarımla.


Deniz ÜSTÜNDAĞ
Setinizle çalışmaya başladığımdan bu yana harika sonuçlar aldım. Hazırlayanlara ve emeği geçenlerine teşekkür ederim.
İyi Çalışmalar.


Ziya Turgay
Sizden böyle bir mail almak beni çok sevindirdi, çok güzel ve eğlenceli bir şekilde kelime bilgimizi evde ailecek geliştiriyoruz.
İyi çalışmalar.


Yemliha GÖKÇE
Kelime ezberleme setinizi aldım ancak çok fazla kullanamadım. Çünkü işte mümkün olmuyor, eve de çok geç gidiyorum ve çocuklar müsaade etmiyor. Bu yüzden benim size bir önerim var. Arabada çalışacak bir CD
Filan gibi bir şey geliştirebilirseniz benim gibi olanlar için çok faydalı olacağını düşünüyorum.
Saygılarımla.


Hülya Değirmenci
Kelime ezberleme setinizi ilk olarak sitenizden inceledim ve almaya karar verdim. Anladım ki doğru bir karar vermişim.
Hızlı teslim için de ayrıca teşekkürler.
İyi çalışmalar.


Mustafa Özmen
İngilizce Kelime ezberleme setiniz gerçekten çok güzel. Ben ayrıca cd nin kurulumunda verilen teknik destek için teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok verimli oldu.
İyi çalışmalar diliyorum.


Haluk Kaya
Ben aslında intermediate düzeyinde İngilizce bilgisine sahibim ama bu seti alıp bilgisayarıma kurunca gördüm ki aslında bilmediğim ve unuttuğum birçok kelime varmış.
Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.


Mehmet Uymaz
Setiniz gerçekten çok güzel. Özellikle de kutu içerisinden çıkan Fono kelime kartı çok işime yaradı. İlk günler kitapçık olarak yanımda taşıyıp otobüslerde okuyup ezberliyordum. Şimdi ise kitapçıktan kartları çıkarıp cebime atıyorum ve karşılaştırarak kendimi deniyorum. Çok zevkli. Herkese tavsiye ederim.
Çalışmalarınızda başarılar.


İnci Sevim
Setinizdeki yaklaşık 5000 kelimeyi her gün 1 saat çalışıyorum. Seti alalı henüz bir ay oldu ve artık konuşmalarımı daha akıcı yapmaya başladım.
Kolay gelsin. İyi çalışmalar.


Fikret Yüksel
Oğlumun İngilizce derslerine yardımcı olması için aldım ama sonra ben de oyunlarla çalışmaya başladım. Hem oğlumun dersleri hem de benim için çok yararlı oldu. Her anne-babaya tavsiye ederim.
İyi çalışmalar.


Ali Çataltepe
Setin içeriği  harika hazırlanmış oyunlar çok zevkli. Günde 1 saat diyorsunuz ama benim hep 1 saati geçiyor. Kelime kartları da çok yararlı.  Kalıplar, cümleler, kelimeler, düzensiz fiiller. İşe gidip gelirken serviste hergün 30+30 = 60 dk okuyup öğrenmek için yanıma aldım. Tam istediğim gibi, üstelik çok şık ve kaliteli. Bir adet daha alıp kardeşime hediye edeceğim. Bu arada www.kelimeezberleme.com a teşekkürler.


Arzu Uğurlu
Cd seti  gerçekten çok kolay ve anlaşılır. Oyunlar çok öğretici. Akıcı ve anlaşılır yapısıyla tam anlamıyla kelime ezberlemek mümkün. Belki bu yolla tam olarak ingilizce öğrenmiyorsunuz ama altyapıyı oluşturabilecek kelime bilgisini kazanmış oluyorsunuz.
Ben çok sevdim ve almanızı tavsiye ederim.


Kemal Bulut
Pratik yapmak için çok eğlenceli bir yol. Gerçekten de çok sevdim. Kelime pratiği yapmak için daha güzel bir şey düşünemezdim... İyi bilenler ikinci ya da üçüncü cd den başlamak isteyebilirler. Ama gördüm ki başlangıç seviyesindeki cd de bile bilmediğimiz ve unuttuğumuz kelimeler çokmuş.


Firdevs Güçlü
Çok güzel! Oğlum eğlenerek İngilizce öğreniyor. Bu yöntem eğlendirici de olduğundan çok etkili ve verimli. Bu oyunların yeni serilerini de beklerim. Aynı ekip aynı formatta  yeni kelimelerle yeni serilerini yayınlasın.


Ahmet Tutum
Kelime öğrenmek için süper bir kaynak. Hem de çok zevkli. Serviste kartlarla, evde ise kelime ezberleme cd leriyle  boş vakitleri en iyi değerlendirme yolu. 2. ve 3 . serisini bekliyorum.


Aydın Dilmen
Bir turizm şirketinde çalışmaktayım. Her ne kadar sürekli İngilizce ile haşır neşir olsak da zaman zaman uygun kelimeyi unuttuğumuz zamanlar oluyor elbette. Sizden edindiğim set ile bu sorunu çözmüş oldum. Çalıştığım arkadaşlardan da alan oldu. Daha da alanlar olacaktır.Hatta kelime kartlarını cebimde taşıyorum sürekli. Yeni setleri de bekliyorum. İyi çalışmalar.

 

Satın almak istiyorum


İngilizce kelime iletişim
0212 879 05 15
Mesai saatleri 09.00-18.00

para iade garantisi veriyoruz...